Traverse vám umožní vytvořit vlastní 3D Touch rychlé akce pro jakýkoli typ aplikace [video]

Traverse je nový úprava vězení, který nám připomíná, když opět, proč může být scéna útěku z vězení tak naprosto úžasná. Traverse je jedním z těch vylepšení, které skutečně požadujete nainstalovat, i když budete vyžadovat iPhone 6S nebo iPhone 6s Plus, abyste to skutečně ocenili.

To je od té doby, co Traverse využívá 3D dotyku, a tato funkce je zjevně vyhrazena pro nejnovější iPhony Apple. Můžete však nastavit podobně jako Forcy nebo RevelMenu z Cydia a klonovat 3D Touch Quick Actions na vašem starším iPhone.

Společnost Traverse vám umožní vytvořit vlastní 3D Touch rychlé akce, které jsou běžně vyvolávány pevněji stisknutím ikony z obrazovky domu. Zatímco některé aplikace rychle skočily na rozjetý vůz, jiné to tak neučinily, stejně jako to je místo, kde Traverse přichází do hry.

Vytvoření vlastních nabídek 3D Touch znamená, že můžete dělat všechny typy věcí, jako například, že vaše upřednostňovaná aplikace Reddit nabízí, aby otevřel konkrétní subreddit, nebo možná mít e -mailového klienta nabídnout možnost okamžitě otevřít konkrétní doručenou poštu nebo složku. Budete vyžadovat porozumění ID svazku aplikace, abyste to mohli zvýšit a běžet, kromě plánu URL pro společnost Traverse vyvolávat vlastní akce. Právě teď to není tak vyleštěné, jak to může být, ale funguje. stejně jako to je vše, na čem záleží.

Níže můžete vidět video vývojáře, abyste byli svědky potřebných kroků, aby se mapy nabídly na výběr, aby se jednotlivý dům dostali přímo z 3D dotykové rychlé akce. Není to moc, ale budete vyžadovat pochopit, co děláte. Všechno to však bude stát za to, protože Traverse přináší 3D dotykové nabídky do aplikací, které dosud nebyly aktualizovány, aby je správně využily, pokud vůbec.

Traverse si můžete stáhnout zdarma z úložiště Cydia.bolencki13.com/repo v Cydia. Velmi navrhujeme, abyste to udělali právě.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

IOS 9.1 Aktualizace stavu útěku z vězení

Získejte funkce iPhone 6s na iPhone 6 nebo jakýkoli typ staršího designu bez nákladů desetník

Útěk z vězení iOS 9, 9.0.2, 9.0.1 s Pangu 9 na iPhone i iPad [aktualizováno]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.