Apple Tablet pro sport 10 palcové obrazovky Foxconn?

Před chvílí zveřejnila Digitimes příběh, který uvádí divizi FOXCONN INNNOLUX, aby Apple dodal 10palcovou obrazovku pro nadcházející tablet. Ještě více dodal, že panely jsou síly ošetřeny G-Tech Optoelectronics, také divizí Foxconn. Současně MacRumors odhaduje ekonomický denní dokument na Tchaj -wanu a uvádí, že průmysl Cheng UEI Precision dnes obdržel nákup pro „konektory“ pro nový tablet počítač Apple. Podle zpráv společnost pravděpodobně začne dodávat tablet ve 3. čtvrtletí roku 2010. Existují dokonce zvěsti, že Apple může prodávat své tabletové počítače ve dvou velikostech obrazovky, jeden se 7 palci a druhý s displejem 10 palců.

Pro ty z vás, kteří to nevědí, je Foxconn stejný producent, který Apple používá pro své různé další produkty, jako je iPhone, Mac Small a IPod Line. Očekává se, že oficiální oznámení o tom bude učiněno 26. ledna 2010 na mega akci, která se bude konat v Yerba Buena Center for the Arts v San Franciscu.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Magic Slate přidává palivo do probíhající ságy tablety Apple

Koncepce tabletu Apple Video Surfaces

ISLATE je nový tablet Apple?

Apple odhalit 7 ”tablet v lednu 2010

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebook Fanpage, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Mac Maker Apple Computer, Inc.