Společnost Microsoft otevírá obchod Ideální vedle Apple Store na iPhone 4 Úvod Day

Microsoft dnes zahájil svůj čtvrtý obchod v nákupním centru Fashion Valley v San Diegu v Kalifornii. Tento obchod se nachází ideální vedle Apple Store, kde dnes existovaly dlouhé fronty lidí, kteří mají v úmyslu dostat ruce na nedávno představenou iPhone 4.

V nákupu, který by mohl čerpat zájem o velké shromáždění mimo Apple Store, Microsoft vyzval odborného skateboarda Rob Dyrdeka, který podepsal autogramy pro fanoušky. Byly nabídnuty marketingové lístky a dárkové karty pro spotřební elektronické výrobky, jako jsou Microsoft Zune HD, Flip HD a Windows založené notebooky. Prvních 100 lidí v řadě byly také poskytnuty vstupenky, které mohly uspokojit Demi Lovato – prvních 1000 dostalo VIP ošetření v sobotu, která obsahuje představení od Demi Lovato.

Všechny tyto atrakce absolutně přinesly velké množství, které se objevilo v obchodě Microsoft Store, avšak programu byla fronta mimo Apple Store od společnosti iPhone 4 spuštěna mnohem vyšší než Microsoft.

Zde je trochu videa slavnostního otevření společnosti Microsoft Store. [Via Mashable]

Můžete se mnou dodržovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech aktuálních od Microsoft, Google i Apple.