Stáhněte si tapety Android M Stock

s Google I/O 2015 za rohem, milovníci Android měli tentokrát více než dostačující. Nikdo tolik neočekával na jednom místě od společnosti Google. Google nejen odhalil práci doze i Job Brillo, ale také celá řada dalších gadgetů Android One.

Pravda, že nyní můžete ukládat neomezené množství obrázků i videí v cloudu Google, je prostě fantastická, zejména pro milovníky selfie! A co je nejdůležitější, viděli jsme vydání nového náhledu Android M Designer.

Stejně jako v loňském roce se Google rozhodl hodit náhled Android M Designer pro vybrané zařízení Nexus, aby zajistil, že to jednotlivci mohou vyzkoušet, a také nahlásit jakýkoli typ chyb/návrhů. S příchodem Android M bude mít váš Android Gadget nyní mnohem méně chyb. S improvizacemi, jako jsou mnohem lepší oprávnění k aplikacím a Android Pay, člověk by to opravdu chtěl vyzkoušet.

Stejně jako Google však pro svůj poslední náhled návrháře, náhled Android M je nabízen pouze pro zařízení Google Nexus. Jistě si užijí majitelé Nexus (možná vy) a také vytěží maximum z návrháře, stejně jako v loňském roce, jednotlivci, kteří nevlastní žádný typ podzimních podzimních přístrojů Nexus. Nebojte se, protože máme nejnovější a největší dobroty od Android M.

Uživatelé využívající náhled se zabývali tím, aby nám ukázali všechny akcie, tapety, vyzváněcí tóny a dokonce i bootovací animaci. V této příručce objevíte všechny stahování pro náhled návrháře Android M.

Tapeta Android M: odkaz

S téměř cokoli za rohem, na co čekáte? Pokud jste FlashAholic, nyní byste data zasáhla! Pokud narazíte na jakýkoli typ chyby/chyby při blikání nebo při použití jakéhokoli typu aplikací, jistě porozumění v sekci komentářů níže. Proč také nesdílet své osobní zkušenosti s Androidem M?

Přečtěte si dále
Stáhnout Android P Designer Preview 2 Stock Tapeta