Vyzvedněte si 7,1 prostorovou herní náhlavní soupravu za pouhých 18 $ právě teď a zvýšejte svůj zážitek desetifold

Dobrá herní náhlavní souprava může být rozdíl mezi užíváním hry a opravdu se do ní ponořit. Proto je kolem tolik skvělých herních náhlavních souprav. ale mohou být nákladné. Právě teď si můžete vyzvednout herní náhlavní soupravu MPOW EG3 7.1 za pouhých 18 USD.

Normálně by se tato náhlavní souprava prodala za přibližně 28 USD, což je již cena, která je výrazně pod tím, pro co většina konkurence prodává tyto druhy náhlavních souprav. Za tuto cenu není důvod je nebrat za točení.

KOUPIT: MPOW EG3 Pro 7.1 herní náhlavní souprava z Amazonu: 18 $ s kódem BSL8DFLX a na stránce kupón | Původní cena: 28 $

Dual 50mm reproduktorový ovladač dodává Crip High a Deep Bass, takže můžete mít pohlcující herní zážitek. Herní náhlavní souprava je přesně schopna identifikovat polohu různých zvuků téměř pokaždé, ať už je to tiché kroky nebo nepřátelská střelba. Vhodné pro Over Watch, Battlefield 1, Call of Duty, Destiny 2, Red Dead Redemption II a atd. Ø50 mm průměr ovladače, 20Hz – 20000Hz Frekvenční odezva

Tento druh ceny je něco, co se často nezvyšuje, zejména ve světě stále rostoucích cen, pokud jde o herní náhlavní soupravy. I když to nemusí konkurovat přímo s největšími hráči jako Razer a Hyperx, je to skvělá volba, pokud nechcete nebo nepotřebujete pokročilé funkce a zvuk, které mohou nabídnout. Pokud například blikající LED světla nejsou vaše věc, nemusíte platit další potřebné, abyste je přilepili do náhlavní soupravy.

Při odhlášení nezapomeňte zadat náš slevový kód. Nezapomeňte také na 10% kupón na stránce. Bez něj nebudete tolik ušetřit. Tato dohoda také nebude k dispozici navždy, takže pokud ji chcete využít, doporučujeme to udělat dříve než později.

Nikdo nemá rád strach z chybějícího, že?

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si iOS 13 beta 3 odkazy IPSW, aktualizace profilu OTA spolu s iPados 13 beta 3

Stáhněte si profil iOS 13 beta 3 bez účtu UDID / Developer, tak jak

Stahování: iOS 13 beta 3 17A5522G odkazy IPSW, OTA Revidovaná aktualizace vydaná na Devs

Útěk z vězení iOS 12.2 pomocí UNC0ver 3.3.0 IPA

Nainstalujte web Whatsapp na iPad díky iOS 13 a iPados 13

100+ iOS 13 skrytých funkcí pro iPhone a iPad [spuštěný seznam]

Jak downgrade iOS 13 / iPados 13 beta na iOS 12.3.1 / 12.4

iOS 13, kompatibilita iPados pro zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

Stáhněte si iOS 13 Beta 1 IPSW odkazy a instalace na iPhone XS Max, X, XR, 8, 7, plus, 6S, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.