Povolte, aby vaše přepínače všude pomocí akčních widgetů

Těšíme se na vlastní ROM a jádra, abychom poskytli našemu telefonu výkon výkon, ale také chceme, aby náš smartphone Android vypadal výrazně a užitečně na naše potřeby za všech okolností. Za tímto účelem vždy zkoušíme něco nového, jako jsou spouštěče, tapety a widgety. Widgety jsou součástí obou témat a produktivity, dávají na displej pěknou přitažlivost a také hrají důležitou roli k dokončení specifikovaných akcí s několika kohoutky.

Dnes se chystáme vznášet naše ruce na akčních widgetech, které jsou krásným stvořením člena XDA Leducbao. Jedná se o sadu užitečných widgetů, které mohou být umístěny také na vaší domovské obrazovce a oblasti oznámení, což vám dává úplnou kontrolu přepínání funkcí na smartphonu Android, aniž byste otevírali nabídku. Akční widgety byly vydány včera do obchodu Play.

O akčním widgetu

Akční widgety nabízejí 25 různých přepínačů pro různé akce, včetně automatické synchronizace, Bluetooth, jasu, světla, zámek, časový limit obrazovky, rotace, wifi, GPS, mobilních dat, vypnutí, restartování, obnovení, posílení RAM, režim letadla, USB & Bluetooth tethering, oznámení vymazat a baterie. Většina z těchto akcí vyžaduje, abyste procházeli a přecházeli na nastavení, ale nyní je můžete provést z vaší domovské obrazovky a také z zásuvky oznámení. Akční widgety jsou k dispozici ve třech velikostech proměnných – 1 × 1, 2 × 1 a 4 × 1. Nejen to, můžete tyto tři typy widgetů použít tolikrát, kolikrát chcete na své domovské obrazovce, není žádný limit.

Chcete-li na svou domovskou obrazovku přidat akční widget, na domovské obrazovce dlouhým stisknutím a stisknutím widgetů. A přesuňte požadovaný widget na obrazovku a nastavte jej.

Pro výběr jsou k dispozici nejen přepínací akce, ale můžete také vybrat požadovaný motiv pro svůj widget, a to jak pro domovskou obrazovku, tak pro Widget pro oznámení. K výběru je k dispozici celková částka 28 různých témat. Vyberte jiné téma, které odpovídá své tapetě, a dejte mu pulzující vzhled.

Screenshoty

Můj názor

Osobně používám akční widgety už nějakou dobu a považuji je za velmi produktivní. Lze jej použít s libovolným spouštěčem nebo tématem, navíc AW nabízí vlastní sadu témat, aby odpovídala tématu vašeho zařízení. AW je k dispozici pouze od několika dnů, s počátečním vydáním a již má velké množství instalací a pozitivní recenze. Pokud hledáte přepínání widgetů, AW by mělo být vaším voláním. Kliknutím na políčko aplikace níže stáhněte akční widgety.

[GooglePlay url = ””]
Navštivte oficiální vlákno XDA pro diskusi o živém uživateli a přímé podpory vývojářů. Nezapomeňte si prohlédnout aplikaci v obchodě Play a podporujte vývojáře. Nechte nám svou zpětnou vazbu, pomůže nám to vybudovat lepší komunitu.