Amazonovy echo pupeny jsou vaše s obrovským 40 $ úsporným dnes

True Wireless Earbuds jsou tam, kde je nyní všechny akce ideální a můžete si dnes dostat pár Amazonových ozvěny do uší za pouhých 89,99 $. Normálně by se prodaly za přibližně 130 USD, ale pokud budete rychlý, zaplatíte z toho jen zlomek.

Zde nebudete muset zadávat žádné slevové kódy ani opustit žádné poukazy na stránce. Tato dohoda je k dispozici tak, jak je, ale špatnou zprávou je, že nevíme, jak dlouho tomu tak bude. Pokud se snažíte je přidat do své sbírky zvukových zařízení, je nyní absolutně čas. Než bude příliš pozdě a dohoda se týká konce.

Koupit: Amazon Echo Buds od Amazonu: 89,99 $ | Původní cena: 130 $

Amazonovy budovy Echo Buds mají samozřejmě hands-free Alexa a dlouhodobou výdrž baterie, která vás dostane až pět hodin poslechu z jednoho náboje. 15minutový poplatek vám poté získá navíc dvě hodiny a to trvá na 20 hodin, když zvážíte napájení poskytnuté v zahrnutém případu nabíjení.

Amazon hodí ve třech velikostech ušních nápadů, aby se ujistil, že se můžete nejlépe přizpůsobit, a ušní sluchátka jsou odolné proti potu-takže při práci se neexistují žádné starosti o potlačení!

V době psaní těchto uší má téměř 10 000 recenzí, takže je spravedlivé říci, že mezi kupujícími byli populární. A tito lidé pravděpodobně také zaplatili plnou cenu – ušetříte 31%, aniž byste museli zvednout prst!

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si odkazy iOS 14 Beta 1 IPSW a nainstalujte na iPhone 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, 7, plus, 6S, iPad, iPod [tutoriál]

iOS 14 beta 4 datum vydání ke stažení: Zde je kdy očekávat

Stáhnout: iOS 14 Beta 4 IPSW odkazy, iPados 14 Beta 4 vydáno

IOS 14 Beta 4 OTA profil ke stažení vydané bez účtu Dev, zde je návod, jak to získat

Útěk z vězení iOS 13.6 Pomocí checkra1n, tady je, jak

Útěk z vězení iOS 13.5 na iPhone 11, Pro Max, SE, iPad Pro, mnohem více pomocí UNC0ver 5.0.0 [tutoriál]

Stáhnout: iOS 13.6 Final IPSW odkazy, aktualizace OTA vydaná pro iPhone a iPad

Útěk z vězení iOS 13.5 Bez nebo bez počítače, tady je jak

Apple si užívat EKG App Hack: Povolte mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.