Zaznamenejte video iPhone s podporou hardwarové zrychlení pomocí RecordMysCreen

, který pořizuje snímek obrazovky v iOS, je snadné. Apple použila funkci s ohledem na první den, a pokud můžete zvládnout simultánní lisování tlačítek spánku a domácího, automaticky bude automaticky uloženo do vaší vačky. Jak je to tak, že nahrávání videa o aktuální obrazovce je mnohem obtížnější? Tento proces má tendenci zahrnovat nákladný, časově náročný stolní software, ale díky malé aplikaci pro útěk z vězení jménem RecordMyscreen to nemusí být takto. Mnohem více detailů ideální po skoku!

Existuje mnoho důvodů, proč byste chtěli zachytit video z obrazovky vašeho zařízení. Pokud například hrajete hru a přejete si prokázat určitou úroveň, skrytou položku nebo trik, můžete tak učinit, aniž byste museli popsat všechno ad nauseam. Flick Over na YouTube a najdete miliony nahrávek na obrazovce zařízení iOS běžících her nebo pomocí aplikací, ale zatímco obrovská většina z nich bude mít docela dost výzkumu a plánování, rekordní omrzlina usnadňuje věci.

Aplikace je produktem zdlouhavého úsilí o spolupráci mezi řadou vývojářů a je hrdě nabízena jako první bezplatný a open source obrazovka pro iOS, navzdory ScreenRecorder pro iOS existuje i dnes, ale kvůli jeho ne open source Příroda, rekordní omysl vezme korunu. Je schopen běžet na zařízeních JailBroken i non-Jailbroken, i když dokud nenarazí do obchodu s aplikacemi, pokud vůbec, budete potřebovat zařízení pro iOS JailBroken, abyste mohli začít s rekordem. Jsme si docela jistí, že Apple pravděpodobně odmítne tento.

Jak byste mohli očekávat od takové začínající a ambiciózní aplikace, není to úplně zaplavené funkcemi; Ale ze stejného důvodu se zdá, že aplikace tento brzy dosáhla neobvyklé úrovně zralosti. K dispozici je rotace videa, podpora poloviny našeho nahrávání v plné velikosti a hardware zrychlil přímé kódování H.264 Ideální z netopýra. Aplikace také využívá schopnost zachytit rámečky OpenGL a jakmile dokončíte přípravu nahrávání, můžete snadno uložit do vačce nebo otevřít aplikaci podle vašeho výběru.

Je třeba zdůraznit, že zatímco to funguje se zařízeními se systémem iOS 5 nebo vyšší, nebude běžet na žádném iPadu sítnice. Přesto, pro bezplatnou, novou a open source aplikaci, je to opravdu ve velmi dobré kondici, tak proč se ho nedržet tím, že se vydáte na report BigBoss?

Nezapomeňte se podívat na naši galerii aplikací pro iPhone a galerii aplikací pro iPad a prozkoumejte mnohem více aplikací pro váš iPhone a iPad.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.