128GB SanDisk Ixpand MFI Flash Drive pro iPhone a iPad nyní k dispozici

USB Flash Drives jsou poměrně levné a dnes si můžete vyzvednout jeden online s kapacitami přesahujícími 100 GB za nic. Ve skutečnosti jsou 128 GB palcové jednotky poměrně běžné a bez námahy pohodlné, protože soubory lze pohybovat kolem bez potřeby pevných disků nebo cloudového úložiště, což vyžaduje slušné připojení k internetu, když mluvíme o stovkách gigabajtů. Dnes společnost SanDisk spustila variantu své stávající flash disk, která nejen nabízí 128 GB za lákavé cenové body sub-150 $, ale také zabalí svůj vlastní Lightning Connector, který do hry přivádí Apple iPhone a iPad.

Ekosystém iOS s uzavřeným zdrojovým zdrojem znamenal, že přetahování a pádu souborů na iPhone, iPad nebo iPod Touch je mimo agendu-pokud nebudete náhodou jailbroken, to je-přesto IXPAND Flash Drive nabízí určitý stupeň útěchy tím Soubory a streamování obsahu z vaší flash disk přímo do zařízení iOS.

Samotný IXPAND není od Sandisk novou věcí, ale zavedení modelu 128 GB je a s cenovým bodem 149,99 $ nabízí majitelům zařízení iOS atraktivní vyhlídku, kteří hledají trochu více nemovitostí, se kterými si můžete hrát.

Koneckonců, Apple účtuje značnou částku na přírůstek úložiště, pokud jde o iPhone a iPad, a pokud byste měli za to, že jste zapálili 150 $ za Sandisk Ixpand, můžete ji napěchovat, řekněme, spoustu vašeho video obsahu pro sledování na vašem zařízení, aniž byste vydali obrovské částky pro 128 GB varianty iPhone / iPad.

Není to však jen o streamování. Aplikace SanDisk IxPand Companion, která je k dispozici prostřednictvím App Store, může být nakonfigurována tak, aby automaticky synchronizovala vaše fotografie a videa, což znamená, že máte možnost zálohování, která nezahrnuje iCloud nebo žádný jiný cloudový systém. A hej, pokud nepotřebujete 128 GB, existují menší kapacitní varianty již k dispozici za mnohem nižší náklady.

Jedinou skutečnou nevýhodou, z toho, co vidím, je to, že je to USB 2.0, což je hlavní sestupný vzhledem k tomu, že většina nových pevných disků a výpočetních zařízení je kompatibilní s USB 3.0 jako standardní. Rozdíl v rychlosti je významný, protože každý, kdo použil USB 3.0, potvrdí, a když mluvíte o schopnostech 128 GB, doba přenosu bude výrazně bráněna skutečností, že produkt je založen na starším standardu.

Pokud máte zájem o jednotku USB, která také doplňuje zážitek z iOS, podívejte se na web SanDisk pro více informací.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.