Ownspy aktualizováno tak, aby pracovalo s iOS 10 / 10.2 útěk z vězení, umožňuje vám dálkově špion na iPhone

Výchozí úložiště v Cydia jsou naplněny téměř za schopnosti šíleně užitečnými, zábavnými, stejně jako i geniální balíčky, vylepšení, také vylepšení, také vylepšení, vylepšení, vylepšení, vylepšení, vylepšení, vylepšení, vylepšení, Jako rozšíření, která v ideálním případě vezme osvobozený Apple Gadget a také to učiní jen tak trochu výhodnější i zábavnější.

Avšak mezi tímto potěšením a rozšiřováním funkcí žije řadu extrémně závažných balíčků a využívá vážně vynikající výkon s účelem. Jeden z těchto balíčků, nazývaných vlastníka, právě získal aktualizaci, aby byla zcela kompatibilní se současnými vězeňskými gadgety s iOS 10.

Ownspy už nějakou dobu existuje, stejně jako Cydia absolutně není nová. Ve skutečnosti, pro ty dlouhotrvající vězeňské breakáry, kteří se elegantní jako začínající špiony nebo sleuths, budou s největší pravděpodobností již vědomi toho, co je v podstatě sledovací svazek, který lidem umožňuje prověřit aktivitu na svých vlastních zařízeních.

Je to opravdu extrémně vynikající sledovací svazek, který má program pouze umožnit jednotlivcům špehovat gadgety, které skutečně vlastní – z tohoto důvodu název svazku – spíše než instalovat na hardware, který neměli netušící uživatele. Vody skončily trochu temné, když jdete po této trase.

Z pohledu funkce, vlastní chuť hodně dělá, co byste od ní očekávali. Přihlášením pomocí webových stránek vlastníhospy mohou jednotlivci vzdáleně zahájit nahrávání telefonního hovoru na iPhone Jailbroken, který se vrací do iPhone 5 Apple iOS 9. Takže pokud jste někde opustili gadget, stejně jako uvědomovaní, že se používá Od někoho bez povolení můžete okamžitě i vzdáleně zaznamenat všechny hovory.

Rovněž existuje schopnost sledovat místo gadgetu a také zkontrolovat odstraněné SMS nebo WhatsApp zprávy, samozřejmě to vše vzdáleně. Služba má dokonce schopnost zobrazit fotografie pořízené na zařízení nebo vyvolat mikrofon zařízení k poslechu toho, co se kolem životního prostředí uvádí nebo slyší.

A co víc, jednotlivci, kteří se cítí, jako by mohli vyžadovat výkon poskytnutý vlastníkem na vlastníka na své vlastní gadgety pro bezpečnostní účely, mohou zřídit a vyzkoušet všechny funkce zcela bezplatný jako soud. Jak se očekávalo, aplikace, kterou tato výkonná vede k nákladům.

Ownspy je kompatibilní s iOS 9 i iOS 10 a také si můžete stáhnout z Repos Repo v Cydia.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Útěk z vězení iOS 10.2.1 / 10.3 pro iPhone i iPad [nejnovější aktualizace stavu]

Stáhnout: iOS 10.3 beta 7 a také MacOS 10.12.4 Beta 7 Out

Cydia Eraser a také aktualizace iOS 10 / 10.2

iOS 10.3 beta 7: Existují nějaké typ úprav nebo nových funkcí?

Opravte Cydia Extender Provision.CPP: 81 / PROSTISION.CPP: 71 Chyba, tady je, jak

iOS 10 / 10.2 / 10.1.1 Kompatibilní vylepšení útěku z vězení na Cydia [List]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.