2020 MacBook Air oficiálně podporuje rozlišení 6K na Pro display XDR

zbrusu nový MacBook Air Apple nabídne kompatibilitu s externími displeji podporujícími až 6k rozlišení poprvé. A ano, to zahrnuje vlastní pro displeji Apple XDR, což znamená, že do svého seznamu kompatibility přidalo další zařízení přidané další zařízení přidané další zařízení přidané další zařízení.

Je pravděpodobné, že pokud investujete do 32palcového sítnice Apple pro displeje XDR a zaplatíte nahoru 5 000,00 $-pokud dostanete variantu nano-texturní sklenice-pak to nebudete spárovat s Macbookem ve výši 999,00 $ jako hlavní hlavní Nastavení výběru.

Ať už je to, ale nyní je možné je dát dohromady, pokud si to přejete. Apple tiše přidal nový MacBook Air 2020 do seznamu zařízení kompatibilních pro zapnutí displeje 6K na displeji XDR; vůbec první pro MacBook Air.

Zcela nový stroj společnosti Apple rozhodně osloví mnoho lidí. Nejen, že přichází za slušnou cenu, počínaje pouhými 999,00 USD, ale také nabízí řadu nových funkcí a schopností, které se rozhodně budou líbit, například být dvakrát tak rychle než předchozí modely díky nesmírně zlepšenému výkonu CPU. Nabízí také počáteční kapacitu 256 GB úložného prostoru a přichází s ohromující novou magickou klávesnicí a stejným tenkým a lehkým designem, který vždy vyhrál lidi.

Kromě toho všeho existuje také potvrzení, že může být spárována s ohromujícím-ale super extenzivním-Apple Pro zobrazení XDR pro ohromující vizuální efekty a naprosto neuvěřitelné výstupy. Okamžitě také rozšiřuje seznam zařízení, která jsou kompatibilní s Pro Display XDR a mohla by teoreticky učinit tento monitor mnohem přitažlivější pro některé lidi, kteří skutečně investují do tohoto nového a ekonomického MacBook Air.

Vzhledem k tomu, jak dobrý se zdá, že tento MacBook Air je na papíře a skutečnost, že je velmi ekonomický a má pro studenty a vzdělávací zařízení zavedeno další slevy, bude pravděpodobně velmi populární. Ať už je to, a to, proxy, tlačí prodej Pro Display XDR ve směru nahoru, je zcela další příběh, ale tito spotřebitelé mohou být v bezpečí s vědomím, že jejich nový lehký stroj nabízí kompatibilitu s monitory až do 6K.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Kodi 18.6 IPA APK ke stažení pro iOS 13 / iPados 13, Android vydán

Spusťte více čísel 2 whatsapp účtů na 1 iPhone správným způsobem, tady je jak

Stahování: IOS 13.4 GM odkazy IPSW, profil OTA spolu s GM IPADOS 13.4, WatchOS 6.2, TVOS 13.4 & MacOS 10.15.4 Beta 6

Jailbreak iPhone 11 Pro Max s UNC0ver 4.0.0 na iOS 13.3 Nyní

Checkra1n pro Windows Alternative: Jak používat RA1NUSB pro iOS 13.3 útěk z vězení

Útěk z vězení iOS 13.3.1 pomocí checkra1n, tady je, jak [průvodce]

Stahování: iOS 13.3.1 Konečné odkazy na IPSW, aktualizace OTA a iPados 13.3.1 vydané pro kompatibilní zařízení

Downgrade iOS 13.3.1 na iOS 13.3 pro checkra1n útěk z vězení, tady je jak

Útěk z vězení iOS 13.3 pomocí checkra1n, tady je, jak [průvodce]

Apple Watch EKG App Hack: Povolit mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.