Slyšte o Cylonu Ford?

OK, neslyšeli jsme o Cylonu Ford. Nicméně, tam je nyní k dispozici Mustang Cobra, která byla poskytnuta známá cylonová charakteristika. [Monta Elkins] si vybrala sestavu třetího brzdového světla, hackl, stejně jako nainstalovaný na uvedené Mustang.

Sestava brzdového světla obsahuje 12 LED diod, které bohužel nejsou individuálně oslovitelné. Navíc vzhledem k ní, skříň brzdového světla nebyla implikována, aby byla otevřena. To však nedostalo [Monta] dolů. Je mnohem více než jedna metoda k pokožce kočka, ale on vybral, aby využil horký nůž otevřít montáž, který pracoval poměrně dobře. Rotační řezný nástroj byl použit pro řezání stop mezi LED diodami, které jim umožní individuálně spravovat s Arduino. Modul Bluetooth mu umožňuje spravovat nové brzdové světlo z jeho smartphonu. Existují různé režimy (včetně speciálního režimu, který se zobrazí na konci videa), které lze vybrat prostřednictvím aplikace Bluetooth.

Neexistuje schematický nebo kódový odkaz na samotném videu nebo popisu, nicméně [Monta] zasáhl vysoké body. Proto by neměl být tak těžké replikovat.

To není první brzdový světelný hack, které jsme představovali. To jde metodu za jen animovaná světla. To nepotřebuje žádné programování. Spíše nosit brzdové světlo? Máme záda (balení).