Beta testeři a také včasný přístup: Hloubkové vysvětlení

Možná jste narazili na slova „beta testery“ a také „včasný přístup k aplikacím“, stejně jako tehdy. Dokonce i ve většině našich spousty průvodců WhatsApp (jako je povolení tmavého režimu), jeden z předpokladů, které musíte být testerem beta pro testování této funkce. Na druhé straně je v obchodě Play také sada aplikací, která drží časný přístup ke značce. Jaké jsou tyto dva přesně stejně, stejně jako by mohl být jakýkoli jednotlivec beta-test nebo vyzkoušet včasný přístup k aplikacím? V této příručce budeme odpovídat na všechny takové související dotazy. Takže bez dalšího povyku, začněme s tím.

Testeři beta a také včasný přístup k aplikacím Android

Úplně první věc, kterou jakýkoli typ designéra aplikací dělá před zavedením jeho aplikace, je zajistit, aby byla aplikace bez chyb. Kromě toho otevírá okno pro několik jednotlivců, kteří jsou ochotni otestovat jeho nevydanou verzi. To je místo, kde do popředí přichází funkce beta-testerů. Zjistí to, a proto je poskytnuta beta verze této aplikace, aby to vyzkoušela. Toto je situace oboustranně výhodné pro obě zúčastněné oslavy. Jeden po ruce, návrháři jsou schopni nechat svou aplikaci testovat vybranými jednotlivci před jeho vydáním v obchodě Play. Stejně jako na druhé straně se jednotlivci sami před veřejnou veřejností otestojí nové i nevydané rysy.

Beta testeři

Než se dostaneme k rozdílům mezi testery beta a také s časným přístupem, rádi se zmíníme o několika klíčových bodech týkajících se prvního. Existují dva typy programů testování beta, jeden je uzavřená beta a druhá je otevřená beta beta. Jak je patrné z jejich jmen, první je program pouze pro pozvání. Tyto pozvánky jsou mezi nimi i málo.

Většina tvrdých věrných jednotlivců aplikací nebo ti, kteří jsou v kontaktu s návrháři, má obvykle mnohem lepší možnost, že skončí jako součást této uzavřené beta skupiny. Někteří designéři dokonce publikují pozvánky na své kanály sociálních sítí. Nakonec je to však stejně jako jejich výhradní uvážení, zda vás přijmou v uzavřené beta skupině nebo ne.

Nenechte si ujít: Jak odinstalovat několik aplikací v obchodě Google Play najednou

Pokud jde o otevřenou beta beta, člověk by se mohl přímo připojit ke skupině kdykoli. Existuje však jen jedna podmínka, skupina by neměla být plná. Většina prominentních aplikací, jako je WhatsApp, již má otevřenou beta verzi a také žádnou noví členové by nemohli být součástí. Můžete se vydat na výpisy skladových obchodů s aplikací a prohlédnout si sami (o tom později). Nyní, když jsme diskutovali o beta testerech, Lets přesune náš zájem ohledně včasného přístupu k aplikacím.

Brzký přístup

Na rozdíl od beta testerů je pro každého otevřený přístup včasného zisku. Nežadujete, abyste byli součástí jakéhokoli typu skupiny. Dokud aplikace nezůstane v této fázi, můžete se nastavit a odinstalovat ji tak mnohokrát, jak si přejete. Kromě toho jsou aplikace včasného přístupu k zisku stále ve verzi beta, ale přemýšlejí o tom jako o beta beta bez připojených omezení.

Jak být testerem beta nebo zkusit včasný přístup k aplikacím

Chcete-li být beta-testrem pro jakýkoli typ aplikace, procházejte tuto aplikaci v obchodě Play. Poté trochu přejděte dolů a výběr připojení ke skupině beta bude tam, pokud existuje. Pokud však zjistíte, že skupina je plná, ale stále si přejete vyzkoušet beta verzi této aplikace, existuje ještě jedna řešení. Beta APK si můžete stáhnout z třetích stránek oslav, jako je apkmirror. To však také bude potřebovat, abyste povolili instalaci z neznámých zdrojů. Takže podle toho obchodujte.

Podobně jako beta testery nebo beta aplikace můžete vyzkoušet přístup k aplikacím přímo z obchodu Play. Projděte si procházejte včasný přístup k zisku a také získáte dlouhý seznam aplikací, které jsou v této fázi. Jděte do toho, klepněte na nastavení a hraní, žádné spojení, žádný náznak v požadovaném.

Takže to bylo všechno o beta testerech a také o včasném přístupu. Pokud v jakémkoli časovém bodě již nechcete být beta-testrem, přejděte do této aplikace v obchodě Play a klepněte na dovolenou. Pokud jde o čas včasného zisku k aplikacím, můžete jej rychle odinstalovat, a proto eliminovat vaši asociaci z této aplikace.

Přečtěte si další: Opravte chyby Google Play na zařízeních Android