Zániký termostat

Je to pozoruhodné přesně, jak byla hra doom přenesena tak spoustou věcí. Jděte do jednoho mnohem více přístavu, kde se hardware v zájmu obavy je Honeywell Prestige termostatem.

Ve svém videu, [CZ7asm] nám ukazuje hru běžící spíše na LCD displeji 480 x 272 s řadičem NES zapojen do portu USB původně určeného pro aktualizace softwarových aplikací. Termostat běží na STM32F429, který je procesorem Arm9, který má šťávu, aby ho vytáhla. Využívaný doom motor je založen na čokoládovém DOOM, otevřeném zdrojovém portu hry, stejně jako binární soubory lze stáhnout pro Windows a Mac. Zdrojový kód je také nabízen jako stahování pro vaše drobnosti. Tato práce [CZ7ASM] je prodloužena z kodexu na Githubovi [floppes], která byla označena pro zkušební radě STM32F429idiscovery.

Autor sdílí svůj kód pro STM32F4 na Dropbox jako zip a v nákupu, aby ho kompiloval, použije se Atmel BSP pro GNU GCC. Video níže demonstruje hack v akci, ačkoli neexistuje žádný hluk, naplnění, které pochází z těchto úprav, je jeho vlastní odměna.

Co ještě můžete spustit doom? Přesně tak o kalkulačce nebo možná intel Edison nebo dokonce ATM stroj! Pokud existuje procesor s dostatečnou svalovou hmotností, hackeři objeví metodu, která by na něm spustila doom. Tak jste viděli nějaký typ cizinců počítačů v poslední době, že si myslíte, že může být hacknut?