Android by mohl brzy ukázat reakce iMessage, protože jednotlivci Emoji

jednotlivců aplikace Android Messages mohou začít vidět iMessage reakce v smyslnější metodě na svých gadgetech v blízké budoucnosti.

Pokud byl kód nejnovější aplikace Google Messages interpretován správně, úpravy přicházejí na mnohem lepší zpracování reakcí z aplikací Apple Zprávy na iOS i MacOS.

iOS i jednotlivci MacOS mohou v současné době posílat a získat zprávy prostřednictvím platformy IMessage Apple. Ti, kteří jsou odesíláni z iMessage do iMessage, se objeví v modré barvě a také ti, kteří jsou odesíláni z iMessage/Apple do Android Gadget, se objeví v zelené. Bez ohledu na cestu zásilky mají iOS i jednotlivci MACOS schopnost „reagovat“ na zprávu s výběrem různých reakcí.

Na zařízeních Apple jsou tyto reakce zpracovávány nativně i a také jsou zobrazeny jako vizuální anotace proti zprávě, na kterou jednotlivec reagoval. Na zařízeních pro Android však tyto reakce lze zvládnout strašně a často mohou majitele Androidu často zaměňovat. zvláště když si nejsou vědomi reakčního systému, který existuje v ekosystému iMessage. Nyní, podle vyšetřování kódu od 9 do 5google, může blížící se modifikace vyrovnat tyto reakce iMessage k emodži na zařízeních Android.

Nejnovější kód zpráv Google má anotaci, která zní „Zobrazit reakce iPhone jako emoji“ společně s kódem „iOS_Notification_Classification“. V tuto chvíli se BIT přesně rozumí tomu, jak Google znamená skutečně zvládnout reakce iMessage, a co je ještě důležitější, přesně jak přesně znamená propojení reakce iMessage na konkrétní zprávu na zařízení Android.

Pokud by k tomuto úpravě došlo, určitě by to eliminovalo několik problémů, které mají jednotlivci Android při zasílání zpráv ty, kteří využívají platformu IMessage Apple. Je zřejmé, že existují stále vylepšení a některé problémy, které lze vyřešit kolem uživatelského rozhraní, stejně jako UX nové funkce, je však pravděpodobné, že to bude funkce, kterou vlastníci Android Gadget vítá s otevřenou náručí.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhněte si data Windows 11 Pro ISO bez produktového klíče od společnosti Microsoft

Force Download Windows 11 Zdarma upgrade právě teď, zde je přesně to, jak [tutoriál]

Jak dnes nastavit Windows 11 na Mac využívajícím boot tábor

Stáhněte si asistent instalace systému Windows 11 pro váš počítač

Jak zdarma upgradovat na Windows 11 z Windows 10

Jak vytvořit spouštěcí systém Windows 11 USB Flash Drive [Guide]

Stáhnout: iOS 15.1 Final IPSW odkazy, OTA profil data spolu s iPados 15.1 Out nyní

Útěk z vězení iOS 15.1 na iPhone a také aktualizaci stavu iPadu

Jak nastavit MacOS 12 Monterey Hackintosh na PC [průvodce]

Nejlepší iPhone 13, 13 Pro Tempered Glass Ochranitors nabízené dnes [seznam]

Nejlepší iPhone 13, Pro Max 20w USB-C Chargers [Seznam]

Top iPhone 13 Pro Max Prochlatoři nabízené k nákupu [seznam]

Nejlepší situace iPhone 13 / Pro pro zabezpečení právě teď

Jak opravit špatný odtok výdrže baterie iOS 15 [průvodce]

Apple Watch EKG App Hack: Povolit nás mimo nepodporovanou zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od Microsoft, Google, Apple a Web.