Konverze hruď mrazničky kgerator má šest piv na tapu

kreslení džbánu mrazivého studeného piva z vlastní kegové chladničky je osvobozující pocit, který [Danodemano2] může mít radost po celou dobu Klepněte na konverzi mrazničky hrudníku. Nebudete muset zabít, abyste to udělali, tento obrázek ukazuje vlastní manžetu, které sedí mezi tělem a víkem mrazve hrudníku, což je tam, kde je ukotven všechny přidané hardware.

Zmrazovače hrudníku jsou populární, protože jsou efektivní. A objedme to, jestliže budete věnovat spotřebič, aby uložil studené pivo, které byste lépe ujistili, že nejezděte účty. To je důvod pro tuhou izolaci pěny kolem kruhu, s sprejovou pěnou, aby se ujistila, že energie není ztracena kolem otvorů v dřevěném rámu.

Tento design jde nad a mimo funkčnost z posledního použití jsme se podívali na. že člověk měl docela skvělou dlaždici práci, ale hotové dřevo kontrastuje černý mrazák velmi pěkně na tomto. Je to PC ventilátor používaný pro cirkulaci a vhodně zakončené zapojení, které se nám líbí. Jedna věc, o které se zajímají, je proveditelnost montáže všech šesti korneilus sudů a nádrže oxidu uhličitého do této šelmy.

[přes reddit]