Oficiální aplikace GTA 5 pro Android ‘ifruit’, konečně k dispozici, stáhněte si nyní

uprostřed oslav bezprecedentního úspěchu v herním průmyslu, musela vyklouznout mysl lidí v Rockstar, že jeho aplikace GTA 5 pro Android byla stále stále čeká na to, že v polovině minulého měsíce vydal aplikaci IFRUIT pro uživatele iOS, trvalo to celých šest týdnů, než se verze Android projeví. Se spuštěním, které prošlo a GTA Online se nyní dobře a skutečně etablované, se zdá, že vydání GTA Ifruit je trochu marné gesto, ale přesto je nyní k dispozici v obchodě Google Play.

Jako uživatel Android i iOS je často případ, že Apple App Store získává preferenční zacházení od vývojářů a jako takové se velké tituly často dostávají do iPhone a iPadů mnohem dříve. Ale vzhledem k tomu, jak významný je titul GTA 5, je to skoro jako by byla aplikace Ifruit pro Android úplně zapomenuta, a místo toho, aby tam doplňující aplikaci dostali stovky milionů v mobilním operačním systému Google, Rockstar hodil druh jejich párty Název společnosti by odůvodnil.

Přesto GTA 5 s hráči, dokonce i s těmi partyzánskými droidy, klesl neuvěřitelně dobře a abych byl upřímný, nikdo neztratil spánek o nedostatku Ifruit pro Android. V podstatě je to doprovodná aplikace, která vám umožní přizpůsobit a vyladit vaše nastavení ve hře, a ačkoli – pokud jste ji již dokončili – nebude to pro vás moc užitečné, je to tady a je to tak. Zdarma ke stažení.

Takže kromě toho, že je trochu kop do zubů těm na Androidu, kteří museli čekat hodně času na uvolnění Ifruit, alespoň ti, kteří nestrávili hodiny na konci dokončení hry Aplikace Ifruit Companion pro vylepšení obecné zkušenosti s hraním GTA 5. Jak byste očekávali, je to do značné míry přímý port verze iOS s některými zanedbatelnými rozdíly v uživatelském rozhraní a můžete ji chytit hned teď prostřednictvím níže uvedeného odkazu. Nezapomeňte nechat své myšlenky v sekci komentářů.

(Stáhnout: GTA IFRUIT pro Android v obchodě Play)

Nezapomeňte se podívat na naši galerii aplikací pro Android a prozkoumat další aplikace pro vaše zařízení Android.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.