Tablety Amazon’s Fire 7 pro získání rychlosti, aktualizace úložiště bez změny ceny

Tablet Amazon Fire 7 je skvělý nízkonákladový tablet pro ty, kteří chtějí, aby na konferenční stolek něco hodil, a Amazon dnes oznámil Nový model dorazí příští měsíc. U rychlejšího procesoru než staršího modelu a mnohem více úložiště by vám bylo odpuštěno, že by se cena zvýšila. Ale to nebude.

Nový tablet Fire 7 bude mít ve skutečnosti stejný čtyřjádrový procesor 1,3 GHz, ale Amazon říká, že díky zvýšení šířky pásma paměti bude rychlejší. Nový tablet také získá dvakrát tolik úložiště, přičemž jej vezme až do 16 GB s možností pro přidání dalších 512 GB prostřednictvím karty microSD.

Nejvýznamnější dohodou zde však je skutečnost, že se cena nezmění, takže stále můžete zaplatit pouhých 49,99 $, abyste dostali ruce na jednu z těchto věcí. Dnes budou vydány 6. června s předobjednávkami živými dnes, a pokud to uděláte přesně, získáte kreditní zprávu 10 $, které můžete utratit za aplikace nebo hry.

V rámci nového obnovení bude Fire 7 k dispozici také ve třech nových barvách; Sage, Plum a Twilight Blue vedle normální černé, se kterou jsme všichni obeznámeni.

Pokud se podíváte na vyzvednutí 99,99 $ Fire 7 Kids Edition, to také získává stejný upgrade procesoru a zvyšování kapacity microSD, i když úložiště již bylo na 16 GB a nezmění se. Pouzdro odolné proti dětem, které přichází s tabletem, také získá nový stojan, takže je ideální pro odolnost. Bude to také prodávat 6. června a pokud si koupíte dva, ušetříte 50 $ a zaplatíte za omezenou dobu jen 149,99 $. Můžete to získat odtud.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si iOS 12.3 konečné odkazy na IPSW a aktualizaci OTA pro váš iPhone nebo iPad

Stahování: Konečná verze MacOS 10.14.5, TVOS 12.3, WatchOS 5.2.1 Vydáno [Aktualizace: HomePod OS 12.3 také]

Stahování: iOS 12.4 Beta 1 odkazy IPSW, aktualizace OTA a WatchOS 5.3 Beta 1

Poznámky k závěrečnému vydání iOS 12.3, ChangeLog a funkce, o kterých musíte vědět

iOS 12 / 12.1.2 iPhone XS Max Aktualizace útěku z vězení nabízená vedoucím vývojáře UNC0ver Lead Developer

Stav útěku z vězení iOS 12.2: Zde je to, co potřebujete vědět

Útěk z vězení iOS 12 / 12.1.2 / 12.1.2 Beta 3 s UNC0Ver a nainstalovat Cydia, tady je, jak [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.