Apple umožnil novou aplikaci BitTorrent iOS do obchodu s aplikacemi, která si může stáhnout cokoli

BitTorrent má mezi mnoha lidmi něco špatného důvěryhodnosti a také z velkého důvodu pravděpodobně. Používané miliony jako způsob, jak získat ruce na různé druhy médií i na aplikace, aniž by za to museli platit.

Pro BitTorrent se samozřejmě také používá mnoho pravých. Stahování freewaru nebo médií, které jsou nabízeny v rámci inovativních Commons, jsou pro protokol pro přenos dat dva mimořádně prominentní, ale pouze pravda, že je to prominentní mezi nezákonnými stahovateli, zabránila společnosti Apple umožnit klientům BitTorrent na iOS. až do teď.

Blue Downloader je aplikace BitTorrent, která umožňuje jednotlivcům stahovat torrenty přímo do svého iPhone nebo iPadu a je nabízena v App Store za 2,99 $. Jeho návrhář zjevně zvládl, aby se dostal kolem recenzentů aplikací společnosti Apple tím, že se nezmínil o BitTorrentu v poněkud řídce popisu aplikace App a, a možná i z mnoha důležitých, tím, že jednotlivcům umožnil stahovat torrenty prostřednictvím URL na úvodní stránce aplikace. Tato stránka je v podstatě web, který má odkazy na skutečné torrent weby. Odtud jste v podstatě ve webovém prohlížeči bez jakéhokoli adresního řádu a také vyberete, co chcete odtud stáhnout.

I když je to všechno velmi dobře i dobré, zdá se, že to byla právě metoda pro návrháře, aby byl aplikaci schválen. Nyní, když má, se na této přední stránce objevil nový odkaz.

Poskytnutím jednotlivců získání přístupu k Googlu je návrhář nyní efektivně poskytl aplikaci, která si může stáhnout jakýkoli typ torrent odkudkoli. Naughty Naughty.

Určitě je jen otázkou času, než si někdo v Apple uvědomí, co se děje, ale máme podezření Ploy.

Génius? Možná, ale nebudeme k obousměrně promítat takové stahování materiálu.

Nezapomeňte si prohlédnout naši galerii aplikací pro iPhone a galerii aplikací pro iPad a podívejte se na mnohem více aplikací pro váš iPhone, iPad i iPod Touch.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.