Angry Birds přichází na Facebook na Valentýna

Angry Birds je již k dispozici pro téměř každou platformu pod sluncem, ať už iOS, Android, Windows Phone 7 nebo Google Chrome, ale to pro ně zjevně nestačí načechrané malé ptáčky.

Nyní bude válka ptáků a prasat přicházet také na sociální síť ve vašem okolí, přičemž Facebook je nastaven jako nejnovější platforma pro velmi populární hru společnosti Rovio.

Ti, kteří potřebují své rozzlobené ptáky, se opravují, ale nemají okamžitý přístup k jednomu z milionů jiných zařízení, která jej podporují, mohou od Valentýna naskočit na Facebooku, přičemž 14. února je den lásky i dne Ptačí válka současně!

Tvůrci hry, Rovio, v současné době udržují své karty velmi prohru na hrudi, ale víme, že prasata budou tentokrát do hry více zapojena. Nevíme, jak Rovio plánuje tuto práci, ale byli jsme si jisti, že to bude velmi populární bez ohledu na to.

Těšíme se také, až uvidíme, jaké druhy sociálních rysů Rovio přinese Angry Birds. Když Facebook podporuje celou věc, doufáme, že uvidíme nějakou sociální interakci, která se na jiných platformách prostě nelíbí. Uvidíme, že přijde 14. února, nepochybně.

Generální ředitel Rovio Mikael Hed již řekl, že ve hře bude hrát nové aspekty a více spolupracující pocit, což bude hudba pro uši těch, kteří již za poslední rok hráli rozzlobené ptáky. Rovio bude muset přijít s něčím jiným, než jen být schopen zkontrolovat vysoké skóre vašich přátel, pokud mají být Angry Birds pro Facebook stejně velký jako jeho předchůdci.

Hraní na Facebooku je již velkým podnikem, přičemž Zynga vydělává spoustu peněz, které již vytvářejí hry, které žijí na sociální platformě Facebooku. Určitě to bylo jen otázkou času, než Rovio přinesl i ty rozzlobené ptáky na večírek, ale nemůžeme si pomoci, ale cítíme se zklamaní, když vidíme, jak se naše milovaná prasata přesouvají na Facebook.

Tak dlouhé malé prasaty. Byl to výbuch!

(Via Mashable) (Zdroj Facebook)

Můžete také chtít vyzkoušet:

Oficiální téma Angry Birds pro Windows 7 k dispozici ke stažení!

Angry Birds Speaker Docks pro iPhone, iPod Touch a iPad je nutností pro všechny fanoušky Angry Birds!

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.