Zaplaťte jen 1 599 $ za M1 Pro Packed MacBook Pro Notebook Today

Amazon nyní prodává obnoveného 14palcového MacBook Pro s M1 Pro v vynikajícím stavu za pouhých 1 599 $, což je cena, která z něj dělá vynikající metodu, jak se dostat do Apple’s Přenosná sestava na špičkovém konci. Nepožadujete se do jakéhokoli typu kódů diskontních sazeb, žádný typ slevových kupónů na obrazovce v nákupu, abyste mohli tuto dohodu využít. Pokud je to možné, vyžadujete však být rychlí – tyto náklady se nemusí dlouho viset. Ani samotné stroje nebudou.

V době psaní zbývá jen hrstka jednotek s Amazonem, které vezme 200 USD a 11% slevu na typickou požadovanou cenu 1 800 $. Zařízení má mnohem více než 20 hodnocení na Amazonu s integrovaným skóre 4,5 hvězdičky z možných pěti, stejně jako je nyní nabídnuto nejlépe. Všimněte si, že jedinou barvou nabízenou za tuto cenu je však oblast šedá.

Nákup: 2021 Apple MacBook Pro (14-palcový, Apple M1 Pro Chip s 8-štítkem CPU a 14-šrota GPU, 16 GB RAM, 512 GB SSD) od Amazonu: 1 599 $ | Původní cena: 1 800 $

Apple M1 Pro nebo M1 Max Chip pro velký skok v CPU, GPU a také zařízení, které objevuje výkon
CPU až 10jádrového procesoru poskytuje až 3,7x rychlejší výkon létat s Pro Workflows rychleji než kdy jindy
16jádrový nervový motor pro až 11x rychlejší zařízení na objevování výkonu-až 17 hodinových výdrže baterie

Toto zařízení zahrnuje čip Apple M1 Pro uvnitř, sportovní 8 jádra CPU a 14 jádra GPU. To je spárováno s 16 GB RAM a 512 GB SSD a také krásná 14palcová sítnice umožňuje krásné prohlížení. Amazon uvádí, že tento předběžný MacBook Pro „byl profesionálně zkontrolován, vyhodnocen a také čistil Amazon kvalifikovaní prodejci“.

Opět platí, že tyto nabídky už dlouho nebudou nabízeny, takže si nyní zakoupíte nákup, pokud si chcete za tuto cenu vyzvednout obnoveného MacBook Pro.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhnout: iOS 16.1 Beta 1 OTA profil soubor, odkazy na IPSW

Jak opravit špatné vypouštění výdrže baterie iOS 16 [průvodce]

Útěk z vězení iOS 16.0.2 na iPhone a také aktualizaci stavu iPadu

Kompatibilní a podporované iPhone, iPad, iPod Touch zařízení

Skryté funkce iOS 16: 100+ modifikací nám Apple neřekl

Stáhnout: iOS 16.0.2 OTA profilový soubor, odkazy na IPSW

Stáhněte si iOS 16 konečné odkazy IPSW a také nastavení na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, plus [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.