Udělejte své screenshoty neuvěřitelné pomocí Screener

Všichni využívají snímky obrazovky – někteří to využívají ke sdílení něčeho se svými kamarády, zatímco někteří to využívají předvádějí nastavení jejich domu.

Zpochybnili jste se někdy přesně, jak designéři produkují tyto snímky obrazovky s rámcem gadgetu pro své aplikace v obchodě Google Play? Jsou velmi dobře informovaní a také využívají nějaký nástroj pro úpravu obrázků pro pokroky, jako je Photoshop. Každý nemůže využívat takový náročný software. Pokud chcete něco takového vyrobit, než nevyžadujete, aby se stal kouzelníkem Photoshopu jakýkoli typ více. Nyní můžete vytvořit fantastické screenshoty využívající váš Android Smarthphone s pomocí Screener. Ve skutečnosti ani nevyžadujete, aby to počítač to udělal.

Screener je aplikace, která vám umožní zabalit gadget kolem vašeho snímku obrazovky a také vypadat úžasně. Aplikace obsahuje 20+ gadgetů, z nichž si můžete vybrat. Zahrnuje všechny známé gadgety, jako je Nexus 5X, Nexus 6P, Samsung Galaxy S6 atd. Má dokonce rámečky několika nejneuvěřitelnějších chytrých hodinek, jako je Motorola Moto 360, LG G View Urbane, Samsung Gear Live.

Screener zahrnuje 2D a 3D rámy velkého množství gadgetů a také je velmi jednoduché. Veškerý výkon přichází zabalen do snadného i přátelského individuálního rozhraní. Rovněž splňuje pokyny pro styl materiálu, které Google rozpoznal extrémně efektivně.

Zde je přesně to, jak využít Screener

Otevřete aplikaci a klepněte na nabídku hamburgeru v levém horním rohu.

Vyberte, jaký typ rámce chcete použít z postranního panelu. Screener nabízí tři druhy rámců (plochý, minimální a 3D).

Jakmile vyberete typ rámce, uvidíte seznam gadgetů, jejichž rám poskytuje k použití.

Vyberte jedno zařízení. Může to být smartphone nebo chytré hodinky. Smartwatches jsou nabízeny pouze v plochých snímcích.

Klepnutím na ikonu plus na středu obrazovky vyberte snímek obrazovky.

Ve spodní části obrazovky získáte možnost přizpůsobit rámec. Klepnutím na ikonu, jako je ikona, vykreslete obrázek a klepnutím na ikonu Square-ish přidejte stíny.

Nyní klepněte na bílou šipku s modrým pozadím na spodní straně nejlépe, abyste si přizpůsobili pozadí.

Pro personalizaci na pozadí můžete přidat obrázek z galerie, nebo použít pevnou barvu. Schopnost rozmazání pozadí funguje pouze s obrázky a ne s plnými barvami.

Jakmile skončíte s personalizačním klepnutím na ikonu v nejlepším rohu, abyste získali možnost uložit obrázek, sdílet obrázek nebo jej přidat jako oblíbené.

Aplikaci jsem objevil neuvěřitelně užitečnou, protože jsem si vzal spoustu snímků obrazovky a také zjednodušuje proces personalizace těchto snímků obrazovky. Cokoli fungovalo úplně, s výjimkou některých případů, v některých případech se síla aplikace uzavřela sama o sobě i v důsledku veškeré personalizace, kterou jsem provedl, nemohla být uložena, stejně jako jsem musel začít znovu. Protože však tento problém nebyl pravidelný, není o tom nic.

Objevili jste Screener užitečný? Řekněte nám v sekci komentářů níže!

[GooglePlay url = ””/]