Vydání Android 5.0 Lollipop pro Galaxy S5 získá ETA

, že v prosinci letošního roku bude Galaxy S5 společnosti Samsung Galaxy S5 získat spravedlivý podíl na operačním systému Android 5.0. Vlajkový telefon společnosti Samsung spolu s Galaxy Note 4 Phablet jsou dvě zařízení, která jsou pro tuto aktualizaci první v řadě.

Dříve existovaly spekulace, že Galaxy S5 by mohla na konci listopadu nebo začátkem prosince ochutnat lízátko. Zdroje však odhalily, že Samsung může v prosinci zavést aktualizaci Android 5.0 pro S5, ale jako vždy nebyl stanoven žádný časový rámec.

Všichni víme, že aktualizace Android mohou ve skutečnosti trvat měsíce od počátečního zavádění, aby se rozprostíraly po celém světě. V případě společnosti Samsung, pokud se podíváme na obrázek větší než jen na S5, bude společnost muset opravdu pracovat na aktualizacích, aby zavedla Android 5.0 pro zbytek některých osudových telefonů a tablet.

Když se Samsung podaří uvolnit Android 5.0 pro S5 a vy jste na kontraktu dopravce, je pravděpodobné, že budete čekat další měsíc nebo pravděpodobně více. Dokud dopravce skutečně schválí aktualizaci nebo ji neupraví na své vlastní specifikace, budete si muset užít svůj Android 4.4.4. Mezitím by mezinárodní maloobchodní verze Galaxy S5 měly dostávat své aktualizace relativně dříve, ale stále to může být ponuré. I to záleží na regionu, ve kterém se nacházíte, takže se věci mohou stále zpomalit.

Většina fanoušků Androidu dychtivě sleduje vydání Android 5.0 Lollipop a proč ne? Lollipop je největší aktualizací operačního systému Android po dlouhou dobu a zaměstnává zcela nový designový jazyk nazývaný jako materiál, spolu s některými hlavními změnami pod kapotou. Vzhledem k obrovské revizi návrhu a uživatelského rozhraní v Lollipopu se však Samsung bude snažit provést změny ve svém uživatelském rozhraní TouchWiz i ve snaze vyrovnat se s Google.

Bude zajímavé sledovat, jak společnost Samsung přistupuje ke své úpravě uživatelského rozhraní TouchWiz a spojí s designem materiálu společnosti Google. Zatímco Touchwiz přišel daleko a tam, kde nadále zapůsobí na funkce a funkce, samotný design ponechává hodně žádoucí. Tato aktualizace by měla snad přinést některé tolik potřebné změny.

(Zdroj: Sammobile)

Můžete také chtít vyzkoušet:

Android 5.0 Lollipop pro Samsung, HTC, Sony, Motorola, LG; Seznam podporovaných zařízení

Android L Aktualizace pro Galaxy S5 Demoed v 8minutovém videu

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.