Apple Music Aktualizována novou sekcí „Coming Soon“, vylepšení pro profily umělců

Apple Music vypadá, že dnes získává aktualizaci, mimo běžnou rutinu aktualizace aplikace pro normální softwarovou aplikaci, během níž Apple má tendenci poskytovat své nové aplikace A vypořádat se s výtahem.

Změny, které se zdají být nyní zaváděny jednotlivcům, se zaměřují na oblast vyhledávání hudby Apple, přičemž byla přidána nová sekce „přicházející brzy“.

To poskytuje předplatitelům Apple Music umístění, které mají jít, pokud chtějí zkontrolovat, která nová alba budou vydána v nadcházejících dnech i týdnů. Každý jednotlivec, který si přeje zkontrolovat úpravu, jej může objevit na kartě vyhledávání po výběru nové hudby a poté posouvat vlastní na dno, kde najdete nadcházející sekci.

Jak ideální nyní, nová alba seznamů sekcí napříč různými žánry a také se nezdá být založena na poslechových rutinách, ale spíše je kurátorem samotným Apple. Inspekce ideálu sekce nyní ukazuje alba, která se objevují v nadcházejících týdnech, natahující se až ke konci srpna. Výpis však zjevně není plný, který je třeba použít k objevování všech vydání a místo toho se zdá, že zakrývá určité umělce, s přibližně deseti albami.

Apple, který se pohybuje dál, také umožnil mnohem rychleji vidět album zavádět data na MacOS i iOS. V sekci Editors ‘Notes je nyní vidět nový řádek, který začíná „Očekávané album…“, který dodržoval určité datum vydání alba. Konečně, modifikace přesně toho, jak se objevují profily umělců, se také objevuje pro uživatele, i když tentokrát pouze v iTunes.

Profily mají nyní mírně upravený design s portréty umělců, které se nyní objevují v zaoblených bublinách s doporučenou sekcí vydání, která ukazuje data vydání pro nadcházející alba. Tlačítko přehrávání, které si poprvé poznamenali ti, kteří testovali iOS 12 ve své současné beta podobě, se zdá, že svou metodu MacOS vytvořil, i když dosud se neobjevuje v aktuálně přepravních verzích iOS.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

iOS 12 beta 2 ke stažení a očekávané datum vydání

Útěk z vězení iOS 11.3.1 S Electra Update Publikovat vydání Ian Beer’s Exploit

100+ iOS 12 skrytých funkcí pro iPhone i iPad [spuštěný seznam]

Stáhněte si data konfigurace iOS 12 Beta OTA bez účtu návrháře

Stáhněte si iOS 12 beta 1 odkazy IPSW a nastavení na iPhone X, 8, 7, plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

iOS 12 beta 1 stáhnout odkazy IPSW, aktualizace OTA pro iPhone i iPad

Jak snížit iOS 12 beta na iOS 11.4 [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.