Jak získat Android P Volume Slider na jakýkoli typ Android

jsme hovořili o několika úpravách zavedených v prvním náhledu Android P dříve. Jednou z mnoha znatelných změn je nastavení posuvníku hlasitosti. S neustále rostoucí velikostí obrazovky musí softwarová aplikace pro umístění dotykových ovládacích prvků, kde je palec může rychle dosáhnout. Android 8.1 Oreo udělal něco podobného nabídce Power. Byl přesunut ze středu na okraj obrazovky lépe k tlačítku napájení a přetvořil se spíše svisle než vodorovně. Android P zdánlivě dodává přesně stejné ošetření objemovému posuvníku. Slider hlasitosti byl přesunut z horní části obrazovky na okraj obrazovky poblíž tlačítek hlasitosti, což je přesně stejná jako na straně, kde je tlačítko napájení na mnoha telefonech.

Je to jedna z uvítacích úprav v Androidu P., kdy se vzhledem k tomu, že zavedení LG G6 a Samsung Galaxy S8 v loňském roce rostly mnohem vyšší obrazovky smartphonů. Všechno díky novému poměru prvků 18: 9 se zdá, že každý OEM honí. Nekritizovat krok, ale kudos pro Google za optimalizaci softwarové aplikace založené na současných hardwarových trendech. Google dokonce zahrnoval podporu pro zářezy a několik displejů, jeden z nich ještě není ani vzorem. Je poměrně pravděpodobné, že nikdy nebudete mít aktualizaci Android P, i když pokud nemáte Google Pixel nebo nedávnou vlajkovou loď z minulého roku. Stále můžete mít skutečně vysoký telefon, který sportuje displej 18: 9.

Viz také: Odpovězte na oznámení za běhu s Notifly

Naštěstí pro vás Android P není základní poptávkou po získání podobného posuvníku objemu. Možná to už dlouho nezohledňuje, že byl propuštěn Android P DP1, ale měli jsme systémové vyzvánění a tapety nabízené ke stažení po dlouhou dobu. Pro jakýkoli typ zařízení pro Android je dokonce port editoru Android P Screenshot. Nemělo by to být extrémně neobvyklé, pak pokud vám řekneme, že posuvník hlasitosti Android P lze také nainstalovat na jakýkoli typ gadgetu Android spuštěn Android 4.0, jakož i výše. Dříve existuje několik aplikací, které upravují výchozí posuvník hlasitosti na zařízeních Android. Slider svazku Android P z Yogesh Dama je jen jedna taková aplikace. Existuje však obrovský úlovek. mnohem více o tom později.

Nainstalujte Slider svazku Android P

[GooglePlay url = ””/]
Můžete si stáhnout data Android P Volume Slider APK zprava a vyzkoušet je před získáním aplikace.

Funkce

Android P jako panel plovoucího objemu s výchozím dobou trvání.

Nastavení svazku objemu na obrazovce snadno osloveno z hledání

Barva pro oznamovací lištu hlasitosti i pro widget.

Volba barvy pro ikonu přepínačů na liště oznámení

Jak využít Slider hlasitosti Android P

Po instalaci spusťte aplikaci. Existují dvě zvláštní oprávnění, která budete potřebovat k povolení, která neruší stejně jako překrytí obrazovky. Kromě toho aplikace potřebuje běh při autorizaci spuštění, ale nemusíte ji ručně dovolit.

Jakmile je povoleno, můžete začít používat aplikaci již ve výchozím nastavení, ale možná budete chtít upravit nastavení posuvníku do ideálního centra.

Existuje mnoho dalších nastavení, se kterými se můžete hrát, jako je změna barev jezdců i ikony, barva přetrvávajícího oznámení, která se skládá z ikon pro různé objemné kanály atd.

Používání aplikace je místo, kde můžete vyžadovat nějakou pomoc. Věřili byste, že od nynějška, když stisknete tlačítko Volume, uvidíte posuvník podobný Android P. Tady je úlovek, to se nestane. Pokud stisknete tlačítka hlasitosti, stále uvidíte výchozí dialog svazku. Chcete -li vyvodit Slider svazku Android P, budete vyžadovat stáhnout odstín oznámení a klepnout na ikonu svazku, pro který chcete modifikovat hlasitost.

Pokud chcete, můžete také umístění widgetu Slider Slider pro Android P na obrazovce domu, což je v podstatě totéž, co vidíte v zásobníku oznámení. Pouhé využití tlačítek hlasitosti může být mnohem snazší, ale v současné době je to jediná metoda, která to funguje.

Přečtěte si dále
Boot Android Gadgets do režimu Fastboot / Healing / Bootloader